Luni, Februarie 18, 2019
   
Dimensiune Text

Cauta in site

CS Mioveni - la Campionatul Național de Tenis de Masă - Echipe - Juniori III (8 - 10 ani) de la Buzău

(0 voturi, nota medie 0 din 5)

Tenis de masa

În perioada 11 - 13 mai, la Buzău se va desfășura Campionatul NaÈ›ional de Tenis de Masă pe Echipe rezervat Juniorilor III (8 - 10 ani). La această competiÈ›ie la care se aÈ™teaptă o participare de peste 250 de sportivi, se va deplasa È™i un lot al Clubului Sportiv Mioveni, sub comanda lui Dorel Lăzăroiu.

Din lotul nostru vor face parte Daniel Sima, Alexandru Rareș, Luca Ciocănea și Alexandru Bădărău.

În prima fază, echipele vor fi distribuite în grupe de câte patru, din care se vor califica primele două, urmând ca apoi să se joace în sistem eliminatoriu.

Meciul Urmator

  • Meciul Urmator
  • Ultimul Meci

CS Baloteşti   CS MIOVENI
CS Balotesti logo copy  ball_3_anim

csmioveni logo mic

DATA: 23 Feb. 2019, Ora: 11.00, Liga 2, Etapa 22

CS MIOVENI - Sportul Snagov

csmioveni logo mic

ball_3_anim silgla snagov copy
Scor final 0 - 4
(0-1)
Data 8 Dec. 2018, Liga 2, Etapa 21

Urmatorul Meci in

Neprogramat

Clasament si Rezultate

  • Clasament
  • Rezultate

 
Echipa J V E Î G P
1 Sportul Snagov 21 14  4 35-14 46 
2 Academica Clinceni 21 15  6 41-15 45 
3
Petrolul  21 14 3 4 43-19 45 
4
U Cluj 21  13  5 3 47-15 44 
5
Chindia Târgovişte 21 13 5 3 41-23 44 
6
FC Argeş 21 12 36-19 41 
7
CS MIOVENI 21  10  7 33-21 34 
8
Energeticianul 21 8 5 8 30-26 29 
9 UTA 21  8 8 32-30 29 
10 Pandurii Tg Jiu 21 8 4 9 36-33 28
11
ASU Poli Timişoara 21 10  18-23  25 
12
Ripensia Timişoara 21 6 25-31 25 
13
Daco - Getica 21 9 7 29-31 24 
14
Luceafărul Oradea 21 6 10  24-39 23 
15 Aerostar Bacău 21 11  32-39 22 
16 Metaloglobus 21 12  16-43 21 
17 Farul 21  13  29-42 20 
18 CS Baloteşti 21  5 12 21-41  19 
19 Dacia Unirea Brăila 21 2 6 13 19-55 12
20 ACS Poli Timişoara 21 15  17-45 10 

Rezultate Etapa 21  2018/2019
Echipa Scor Echipa
7-9 12. 2018
CS MIOVENI  0-4 Sportul Snagov
U Cluj 3-1 Chindia Târgovişte
FC Argeş 3-1 Pandurii Tg Jiu
Ripensia Timişoara 2-0 Luceafărul Oradea
Dacia Unirea Brăila 2-0
ACS Poli Timişoara
Daco - Getica 0-2 Academica Clinceni
Aerostar Bacău 9-1
Metaloglobus 
Farul 1-1 UTA
ASU Poli Timişoara 0-0 Energeticianul
Petrolul 5-1 CS Baloteşti

 

Imnul CS Mioveni

Obtener Plugin Flash para visualizar este reproductor

Stiri Judo

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Stiri Tenis de Masa

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Stiri Box

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Parteneri

15045805 2161989957360330 1609235034 n