Vineri, Noiembrie 16, 2018
   
Dimensiune Text

Cauta in site

CS Mioveni - la Campionatul Național de Tenis de Masă - Echipe - Juniori III (8 - 10 ani) de la Buzău

(0 voturi, nota medie 0 din 5)

Tenis de masa

În perioada 11 - 13 mai, la Buzău se va desfășura Campionatul Național de Tenis de Masă pe Echipe rezervat Juniorilor III (8 - 10 ani). La această competiție la care se așteaptă o participare de peste 250 de sportivi, se va deplasa și un lot al Clubului Sportiv Mioveni, sub comanda lui Dorel Lăzăroiu.

Din lotul nostru vor face parte Daniel Sima, Alexandru Rareș, Luca Ciocănea și Alexandru Bădărău.

În prima fază, echipele vor fi distribuite în grupe de câte patru, din care se vor califica primele două, urmând ca apoi să se joace în sistem eliminatoriu.

Meciul Urmator

  • Meciul Urmator
  • Ultimul Meci

Ripensia Timişoara   CS MIOVENI
stema Ripensia copy  ball_3_anim

csmioveni logo mic

DATA: 17 Nov. 2018, Ora: 11.00, Liga 2, Etapa 17

CS MIOVENI - Dacia Unirea Brăila

csmioveni logo mic

ball_3_anim sigla dacia un braiala
Scor final 4 - 0
(2-0)
Data 9 Nov. 2018, Liga 2, Etapa 16

Urmatorul Meci in

Neprogramat

Clasament si Rezultate

  • Clasament
  • Rezultate

 
Echipa J V E Î G P
1 Chindia Târgovişte 16  12  2 36-17 38 
2 Petrolul 16 11  33-14 35 
3
U Cluj 16 10 3 3 38-13 33 
4
Academica Clinceni 16  11  0 5 33-11 33 
5
Sportul Snagov 15 10 3 2 26-12 33 
6
FC Argeş 16 9 30-12 32 
7
CS MIOVENI 16  10  4 29-11 32 
8
Energeticianul 16 7 3 6 25-19 24 
9 UTA 16  25-23 23 
10 Pandurii Tg Jiu 16 6 3 7 29-24 21
11
Daco - Getica 16 26-25  21 
12
ASU Poli Timişoara 15 14-17 20 
13
Metaloglobus 16 2 8 14-30 20 
14
Luceafărul Oradea 16 5 21-30 18 
15 Aerostar Bacău 16  21-31 18 
16 Ripensia Timişoara 16  18-29 14 
17 Farul 16  11  21-37 13 
18 CS Baloteşti 16  3 11 14-35  11 
19 ACS Poli Timişoara 16 1 2 13 13-41 5
20 Dacia Unirea Brăila 16  11  14-49

Rezultate Etapa 16  2018/2019
Echipa Scor Echipa
9-12 11. 2018
CS MIOVENI   4-0 Dacia Unirea Brăila
Petrolul 1-0 Ripensia Timişoara
Luceafărul Oradea 3-0 Metaloglobus
Energeticianul 3-0 CS Baloteşti
Aerostar Bacău 1-0
UTA
FC Argeş 5-0 ACS Poli Timişoara
Daco - Getica 3-0
Farul
Chindia Târgovişte 2-1 Pandurii Tg Jiu
U Cluj 3-0 Academica Clinceni
ASU Poli Timişoara - Sportul Snagov

 

Imnul CS Mioveni

Obtener Plugin Flash para visualizar este reproductor

Stiri Judo

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Stiri Tenis de Masa

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Stiri Box

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Parteneri

15045805 2161989957360330 1609235034 n