Marţi, August 20, 2019
   
Dimensiune Text

Cauta in site

Box: Florin Şerban, chemat la Lotul Naţional

(0 voturi, nota medie 0 din 5)

box serbanCS Mioveni are un pugilist selecţionat la Lotul Naţional. Este vorba de Florin Şerban, 18 ani, sportiv legitimat la clubul nostru şi antrenat de Daniel Preda.


Åžerban a fost chemat la Lotul NaÅ£ional de Seniori Under 22, unde selecÅ£ioner este Relu AuraÅŸ. Sportivul are dublă legitimare, la CS Mioveni ÅŸi CS Preda. El este pentru prima oară luat în echipa naÅ£ională. 

Åžerban se va prezenta la lot în această săptămână, urmând să facî un stagiu de pregătire cu ceilalÅ£i puguliÅŸti de la lot, după care va participa ÅŸi la un turneu de pregătire în Ucraina, cu echipa României, toate aceastea făcînd parte din programul de pregătire pentru Campionatul European din 2019.

Meciul Urmator

  • Meciul Urmator
  • Ultimul Meci

CS MIOVENI
  Campionii FC Argeş

csmioveni logo mic

 ball_3_anim

sigla fc arges

DATA: 27.08.2019, Ora: 19.00, Liga 2, Etapa 4

Viitorul Pandurii Tg Jiu
- CS MIOVENI

sigla viitorul pandurii targu jiu copy

ball_3_anim

csmioveni logo mic

Scor final 0 - 1
(0-0)
Data 17 August 2019, Liga 2, Etapa 3

Urmatorul Meci in

Neprogramat

Clasament si Rezultate

  • Clasament
  • Rezultate

 
Echipa J V E Î G P
1 Gloria Buzău 3 3
0 10-1 9
2 UTA
3 3
0 9-0 9
3
CSM Reşiţa
3 2 1 0 6-2 7
4
CS MIOVENI
3 2 1 0 3-1 7
5
Turris Tr Măgurele
2 2 0 0 5-0 6
6
Campionii FC Argeş
3 2 0
1
5-2 6
7
Petrolul 3 2 0
1 5-5 6
8
Concordia
3 2 0 1 4-4 6
9 Rapid
2 1 1 0 3-1 4
10 Farul 3 1 1 1 2-2 4
11
ASU Poli Timişoara
3 1
0 2
3-2 3
12
U Cluj 3 1 2
3-3 3
13
Metaloglobus
3 1
0 2 4-5 3
14
Csikszereda M. Ciuc 3 1 2
3-4 3
15 Ripensia Timişoara 3 1
0 2
3-6 3
16 Viitorul Pandurii
3 1 2
2-5 3
17 Daco - Getica
3
1
2
1-4 3
18 Dunărea Călăraşi
3 0 0 3 1-7
19 Pandurii Tg Jiu
3 0 0 3 1-8 0
20 Sportul Snagov
3 3 1-12 0

Rezultate Etapa 3 2019/2020
17. 08. 2019
Echipa Scor  Echipa
Viitorul Pandurii 0-1 CS MIOVENI
CSM Reșița 3-1 Pandurii Tg Jiu
Gloria Buzău 7-0 Sportul Snagov
Metaloglobus 3-0 Ripensia Timișoara
UTA 3-0
Csikszereda M. Ciuc 
Campionii FC Argeș 1-0 U Cluj
ASU Poli Timișoara 0-1
Daco - Getica
Concordia Chiajna 2-1 Farul
Dunărea Călărași 1-3 Petrolul
Turris Tr Măgurele - Rapid

 

Imnul CS Mioveni

Obtener Plugin Flash para visualizar este reproductor

Stiri Judo

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Stiri Tenis de Masa

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Stiri Box

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Parteneri

15045805 2161989957360330 1609235034 n