Luni, Octombrie 26, 2020
   
Dimensiune Text

Cauta in site

Al treilea meci de campionat, îl jucăm la Unirea Slobozia

echipa incalzireCS Mioveni va juca din nou în campionat, sâmbătă dimineaţă, la 11.00, în deplasare la Unirea Slobozia. 

 Meciul contează pentru etapa a treia a Ligii a II-a. În aceeaşi etapă se mai joacă partidele: ⚽ Fotbal Comuna Recea - Viitorul Pandurii ⚽ Aerostar Bacău - CSM Reşiţa ⚽ Metaloglobus - Concordia Chiajna ⚽ Pandurii Tg Jiu - Turris Tr Măgurele ⚽ CSM Slatina - Rapid ⚽ U Craiova - Dunărea Călăraşi ⚽ Gloria Buzău - U Cluj ⚽ ASU Poli Timişora - Farul ⚽ Petrolul - Ripensia Timişoara.

Altfel, ieri s-a disputat şi ultimul meci al etapei a doua ⚽ Viitorul Pandurii - CSM Slatina 2-1. Celelalte meciuri ale etapei şi clasamentul le găsiţi afişate pe site. 

Astăzi se dispută restanţa din prima etapă ⚽ FC U Craiova - Ripensia.

Meciul Urmator

  • Meciul Urmator
  • Ultimul Meci

CS MIOVENI   U Cluj

csmioveni logo mic

 ball_3_anim

sigla universitatea cluj copy

DATA: 26.10.2020, 18.00, Liga 2, Et. 9

Concordia Chiajna - CS MIOVENI

sigla Concordia copy

ball_3_anim

csmioveni logo mic

Scor final 1-0  (0-0)
15.10.2020, Cupa României, Faza a 4-a

Urmatorul Meci in

Neprogramat

Clasament si Rezultate

  • Clasament
  • Rezultate

 
Echipa J V E Î G P
1 U Craiova 7 5 2 0 21-9 17
2 Metaloglobus 8 4 4 0 11-4 16
3
U Cluj 8 4 2 2 12-6 14
4
ASU Poli Timişoara 7 4 2 1 6-3 14
5
Petrolul 7 4 1 2 15-6 13
6
Rapid 7 4 1 2 14-12 13
7
Unirea Slobozia 8 4 1 3 9-8 13
8
Turris Tr Măgurele 8 3 3 2 14-10 12
9 Dunărea Călăraşi 6 4 0 2 9-6 12
10 CS MIOVENI 7 2 4 1 3-2 10
11
Farul 7 3 1 3 9-9 10
12
Concordia Chiajna 8 2 3 3 14-12 9
13
Gloria Buzău 7 2 3 2 8-7 9
14
CSM Reşia 7 2 2 3 3-9 8
15 Csikszereda 6 2 1 3 7-7 7
16 Viitorul Pandurii 6 2 1 3 10-13 7
17 CSM Slatina 6 2 0 4 6-9 6
18 Ripensia Timişoara 7 2 0 5 5-16 6
19 Fotbal Com. Recea 7 1 1 5 9-16 4
20 Aerostar Bacău 7 1 0 6 6-12 3
21 Pandurii Tg Jiu 7 1 0 6 4-19 3

 Etapa 8 2020/2021 Liga 2
17. 10. 2020
Echipa Scor  Echipa
Rapid am. CS MIOVENI
U Cluj 1-1 Concordia Chiajna
CSM Reşiţa 1-2 Pandurii Tg Jiu
Ripensia Timişoara 0-2 Metaloglobus
Csikszereda 0-1 Unirea Slobozia
Dunărea călăraşi 0-2 Gloria Buzău
Viitorul Pandurii 0-1 ASU Poli Timişoara
CSM Slatina 2-1 Aerostar Bacău
Farul 0-2 Turris Tr Măgurele
 Cmuna Recea 1-2 Petrolul
U Craiova -
a stat

 

Imnul CS Mioveni

Obtener Plugin Flash para visualizar este reproductor

Stiri Judo

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Stiri Tenis de Masa

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Stiri Box

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Parteneri

15045805 2161989957360330 1609235034 n