Dimensiune Text

Cauta in site

Tenis

Cazacu a devenit numărul 1 în tenisul de masă românesc

tenis cazacu 1Tenismenul clubului nostru, Alexandru Cazacu a ajuns pe poziţia 1, în clasamentul la individual, oferit publicităţii de Federaţia Română de Tenis de Masă.

Citeşte mai mult: Cazacu a devenit numărul 1 în tenisul de masă românesc

Tenis de masă: CS Mioveni a câştigat Cupa României

tenis cazacu cupaCS Mioveni a câştigat ieri, în premieră, Cupa României la tenis de masă. Alexandru Cazacu, jucătorul înscris de clubul nostru în competiţie a fost cel care a ridicat la finalul competiţiei, Cupa deasupra capului.

Citeşte mai mult: Tenis de masă: CS Mioveni a câştigat Cupa României

Tenis de masă: Daniel Sima a participat la TOP 16, la 9 ani

site tenisClubul nostru a avut un participant la ultima importantă competiție a anului în tenis de masă. Daniel Sima a fost prezent la TOP 16 și a terminat în primii 15 tenismeni din România.

Citeşte mai mult: Tenis de masă: Daniel Sima a participat la TOP 16, la 9 ani

Tenis de masă: Cazacu l-a învins pe nr 20 mondial!

tenis cazacuVictorie de senzaţie pentru Alexandru Cazacu şi secţia de tenis a clubului nostru!

Citeşte mai mult: Tenis de masă: Cazacu l-a învins pe nr 20 mondial!

Tenis de masă: Locul 3 pentru Daniel Sima

tenis sima 2În week-end s-a desfăşurat ediţia a IX-a a Cupei CSS Odorheiu Secuiesc la Tenis de masă, concurs internaţional, devenit deja tradiţional.

Citeşte mai mult: Tenis de masă: Locul 3 pentru Daniel Sima